Domki w Kluszkowcach – regulamin rezerwacji:

 Zapraszamy do rezerwacji klimatycznych, góralskich domków w Kluszkowcach. Poza sezonem negocjujemy ceny!
Rezerwacja wstępna – drogą telefoniczną lub e-mail – obowiązuje do 3 dni;
Rezerwacja gwarantowana – po wpłacie na konto zadatku w wysokości 1/3 ceny usługi lub kwoty ustalonej indywidualnie i otrzymaniu potwierdzenia wpłaty  e-mailem; w przypadku rezerwacji na Sylwestra i na długi weekend majowy kwota zadatku to 50%;

 • opłata za pobyt, pozostała do zapłaty po uwzględnieniu kwoty zadatku, dokonywana jest gotówką w dniu przyjazdu. Niedokonanie płatności równoznaczne jest z rezygnacją z rezerwacji.
 • w przypadku rezygnacji z pobytu objętego rezerwacją – zadatek nie podlega zwrotowi. W wyjątkowych losowych sytuacjach możliwe jest porozumienie, co do zmiany rezerwacji objętej zadatkiem.
 • w przypadku skrócenia pobytu objętego rezerwacją należność za niewykorzystane dni nie podlega zwrotowi.

Rezerwacje przyjmujemy też  telefonicznie – 664 477 192 lub 535 751 605 (prosimy dzwonić po godz. 16.00)

Do potwierdzenia rezerwacji potrzebna jest wpłata zadatku na konto;

Numer konta: 17 1050 1445 1000 0097 1155 6804

Informujemy, że w momencie przyjazdu pobieramy kaucję zwrotną w wysokości: 500 złotych, płatne na miejscu gotówką, w dniu przyjazdu.

 

Wpłata zadatku oznacza akceptację zasad korzystania z domków:

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz.16:00, a kończy o godz.11:00
 2.  Goście zobowiązani są do dopełnienia wszelkich formalności związanych z zameldowaniem oraz uiszczenia pozostałej opłat za pobyt w dniu przyjazdu. W celu zameldowania należy okazać dokument stwierdzający tożsamość. Emeryci, renciści, studenci, dzieci i młodzież ucząca się powinni okazać aktualną legitymację.
 3. W przypadku opóźnienia przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu, opłata nie ulega zmniejszeniu.
 4. Po zajęciu domku prosimy o zapoznanie się z jego wyposażeniem, w przypadku stwierdzenia braków lub usterek prosimy o natychmiastowe zgłoszenie tego faktu.
 5. Goście powinni zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 6. Szkody wynikłe z niewłaściwej eksploatacji urządzeń przez Gości pokrywane są przez osobę wynajmującą w pełnej wysokości.
 7. W domkach nie wolno używać urządzeń elektrycznych i gazowych, nie stanowiących wyposażenia domków, takich jak kuchenki i grzejniki.
 8. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
 9. Prosimy nie wchodzić na schody i do pokoi na górze w butach.Nie bierzemy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domkach.
 10. Dzieci powinny pozostawać pod opieką dorosłych. Korzystanie przez dzieci z urządzeń i innych elementów wyposażenia ośrodka (plac zabaw, mini-domki, hamaki, miejsce na ognisko itd.) bez nadzoru dorosłych jest zabronione.
 11. Odbiór domków odbywa się zawsze w obecności właściciela lub uprawnionej osoby.
 12. Nie przyjmujemy zwierząt.
 13. Do każdego domku przynależą dwa miejsca parkingowe na terenie obiektu. Jeżeli zdarzy się tak, że goście zajmujący jeden domek przyjadą więcej niż dwoma autami, to należy trzecie i kolejne auto zaparkować poza terenem obiektu.