Zapraszamy na ferie zimowe do naszych domków góralskich Widokówka. Domki góralskie znajdują się zaledwie 800 metrów od ośrodka narciarskiego Czorsztyn-Ski, który oferuje duży wybór tras narciarskich od zielonych, przeznaczonych dla dzieci i osób początkujących po czerwone,  przeznaczone dla bardziej wymagających narciarzy.  Oczywiście znamy ten ośrodek, lubimy go i często z niego korzystamy. Jest doskonały do nauki jazdy na nartach, świetnie przygotowany dla rodzin z dziećmi.

Na ferie zimowe pod znakiem nart i deski zapraszamy więc przede wszystkim rodziny z dziećmi albo osoby pragnące nauczyć się lub udoskonalić jazdę na nartach. Nasze domki położone są na tyle blisko, że można spokojnie zrobić przerwę w ciągu dnia i wrócić do domku. Można też zostawić auto i do wyciągu dojść na nogach – ośrodek narciarski oferuje oczywiście szafki, w których można zostawić sprzęt zimowy.

Na pewno warto wspomnieć też o tym, że od kilku sezonów ośrodek objęty jest wspólną kartą TATRYSKI, dzięki której na jednym skipassie można jeździć w 9 ośrodkach w Polsce i na Słowacji, między innymi na Palenicy w Szczawnicy, w Jurgowie czy na Kotelnicy Białczańskiej.

W sezonie 2017/2018 ośrodek Czorszyn-Ski oferuje miłośnikom białego szaleństwa:

  • 8 wyciągów narciarskich
  • 9 tras narciarskich
  • 3 regionalne karczmy
  • serwis i wypożyczalnię sprzętu narciarskiego
  • szkółkę narciarską i snowboardową

Jeżeli nie jeździcie na nartach ani na desce i nie chcecie tego zmieniać – też zapraszamy. Nasze domki góralskie to doskonała baza wypadowa do wycieczek w góry, wędrówek  na nartach biegowych albo ski-tourach czy rakietach śnieżnych. Można też zwiedzić Szczawnicę-Zdrój, okoliczne zamki czy drewniany XV-wieczny kościółek w Dębnie. Albo po prostu nic nie robić, napalić w kominku, przygotować herbatę albo grzane wino i cieszyć się świętym spokojem!

Ważna wiadomość na koniec – planowane otwarcie sezonu: 7 grudnia! Można zatem przyjechać do nas na weekend i przetestować ośrodek!

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.