Zaczęło się! Ośrodek narciarski Czorsztyn-Ski już ruszył! Sezon 2017/2018 rozpoczęty.  Wyciągi znajdują się około 800 metrów od naszych domków góralskich Widokówka. Zapraszamy więc miłośników zimowego szaleństwa na weekendy i dłuższe pobyty jeszcze przed feriami. Oczywiście poza wysokim sezonem (czyli Boże Narodzenie, Sylwester, ferie zimowe) można negocjować cenę pobytu w domkach. Teoretycznie w wysokim sezonie też można, ale jesteśmy trochę mniej elastyczni 🙂


A gdyby komuś się znudziło jeżdżenie w Kluszkach, to warto wiedzieć, że całkiem niedaleko są jeszcze inne fajne miejsca do pojeżdżenia na nartach czy desce:

  • stacja narciarska Polana Sosny w Niedzicy – 12 km
  • wyciąg na Palenicę w Szczawnicy –  15 km (karnet Tatryski)
  • Arena Narciarska w Jaworkach – 20 km
  • Grapa Ski w Czarnej Górze (na przeciwko Kotelnicy Białczańskiej) – 23 km (karnet Tatryski)
  • Kotelnica Białczańska – 27 km (karnet Tatryski)
  • Stacja narciarska Jurgów Ski – 32 km (karnet Tatryski)
    ….oraz liczne ośrodki narciarskie na Słowacji.

osrodek narciarski czorsztyn-skiWażne! Od kilku sezonów Wyciąg Czorsztyn-Ski objęty jest wspólną kartą TATRYSKI, dzięki której na jednym skipassie można jeździć w 9 ośrodkach w Polsce i na Słowacji: Koziniec SKI i Grapa SKI (Czarna Góra), Kotelnica Białczańska (Białka Tatrzańska), Jurgów SKI (Jurgów), Palenica (Szczawnica), Bachledova (Zdiar na Słowacji), Kaniówka (Białka Tatrzańska), Bania SKI and FUN (Białka Tatrzańska).

Do 24 grudnia karnet TATRYSKI można kupić 15% taniej! Oczywiście karnet zakupiony przed 24 grudnia będzie można wykorzystać podczas trwania całego sezonu.
A dzieciaki do 120 cm wzrostu jeżdżą gratis! 🙂  Najmłodszym oczywiście polecamy ośrodek narciarski Czorsztyn-Ski, bo jest tam na przykład bardzo fajny wyciąg dywanowy, który dzieci uwielbiają!

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.